Новини

Всі новини

Головна / Новини / ВІДКРИТТЯ ПЕРШОГО СУБРЕГІОНАЛЬНОГО ОФІСУ GFCM У БУРГАСІ (БОЛГАРІЯ)
26.06.2018

ВІДКРИТТЯ ПЕРШОГО СУБРЕГІОНАЛЬНОГО ОФІСУ GFCM У БУРГАСІ (БОЛГАРІЯ)

30 травня 2018 року відбулась дуже важлива подія, яка показово демонструє розвиток міжнародного співробітництва у сфері рибного господарства в регіоні Чорного моря.

У місті Бургас (Болгарія) - у будові Виконавчого агентства з питань рибальства та аквакультури Болгарії - було відкрито перший субрегіональний офіс Генеральної комісії з питань рибальства та аквакультури у Середземномор'ї (GFCM). Захід відбувся за участі виконавчого секретаря GFCM Абдалли Срура, керівництва Виконавчого агентства з питань рибальства та аквакультури Болгарії, представників Європейської Комісії (MARE), Європейського агентства з контролю рибальства (EFCA), а також делегацій усіх чорноморських країн.

Офіс створено для забезпечення усіх аспектів роботи Комісії в регіоні Чорного моря, зокрема, для забезпечення організації заходів в рамках реалізації проектів GFCM BlackSea4Fish та пілотного проекту з контролю рибальства у Чорному морі (даний проект реалізовується за активного сприяння та співучасті Європейського агентства з контролю рибальства - EFCA).

У день відкриття офісу GFCM у Бургасі також відбулось засідання в рамках проекту BlackSea4Fish, на якому було оголошено про створення координаційного комітету проекту, до складу якого увійшли представники всіх чорноморських країн (представником від України у складі координаційного комітету проекту BlackSea4Fish буде Василь Турок, начальник Відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Держрибагентства).

Проект BlackSea4Fish має допомогти усім прибережним країнам Чорного моря організувати якісні морські експедиції на регулярній основі, забезпечити навчання та підвищення кваліфікації науковців та фахівців сфери управління рибним господарством, сприяти розвитку аквакультури (зокрема перспективних напрямів марикультури).

 

К.В. Дем'яненко, учасник заходів GFCM у Бургасі,
заступник директора з наукової роботи ІРЕМ