Новини

Всі новини

Головна / Новини / ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ІРЕМ
20.12.2016

ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ІРЕМ

Відбулось 15 грудня 2016 р. в Бердянську. Було розглянуте питання щодо плану виконання науково-дослідних робіт ІРЕМ у водоймах Азово-Чорноморського басейну в 2017 році.

Крім членів Вченої ради ІРЕМ, в засіданні взяли участь представники рибальських підприємств Азово-Чорноморського басейну, представники Азоврибоохорони.

Вчену раду було поінформовано про надані рибодобувними підприємствами пропозиції для забезпечення науково-дослідних ловів інституту в наступному році. У свою чергу, Вчена рада також схвалила відповідні пропозиції до Науково-промислової ради Держрибагентства щодо забезпечення науково-дослідних ловів.

Загальною тенденцією є значне скорочення обсягів науково-дослідних ловів, які передбачають значне вилучення водних біоресурсів. Враховуючи, що на сьогодні використання вилучених при здійсненні НДР біоресурсів є основним та майже єдиним джерелом ресурсів для реалізації важливих облікових експедицій та рейсів з екологічного моніторингу в Азовському та Чорному морях, Вченою радою було зазначено про необхідність та безальтернативність фінансування рибогосподарських наукових експедицій з державного бюджету України для скорочення до мінімуму обсягів спеціального використання водних біоресурсів.